In opdracht van gemeente Oirschot zijn druk bezig met de rehabilitatie van de Broekstraat, Evenheuvel en Huijgevoort in gemeente Oirschot.
Broekstraat en Evenheuvel
De grond- en funderingswerkzaamheden zijn inmiddels afgerond en de onder- en tussenlaag van het nieuwe asfalt zijn vorige week aangebracht.
Momenteel worden de bestratingswerkzaamheden uitgevoerd en vervolgens wordt de nieuwe deklaag van het asfalt aangebracht.
Afgelopen periode zijn er foto’s gemaakt van de laatste voorbereidingen voor de asfalteringswerkzaamheden van de onder- en tussenlaag in de Broekstraat.
Huijgevoort
We zijn momenteel bezig met uit voeren van de grond- en funderingswerkzaamheden.
Bij het aanbrengen van de fundering wordt er een geogrid doek tussen het menggranulaat aangebracht, waardoor de krachten op het wegdek beter worden verspreid.
Het resultaat is dat het wegdek beter op zijn plaats blijft liggen, waardoor de kans op spoorvorming of afschuiving van taluds wordt verminderd.
In onderstaande foto’s zijn de grond- en funderingswerkzaamheden mooi in beeld gebracht.
Denkt u ons nodig te hebben? Of heeft u een dringende vraag?
Neem vrijblijvend contact op